Kolik platili ostatní?

Pojďme opustit teorii a podívat se v praxi na příklady přečalounění nábytku, rozsah práce a kolik ostatní zákazníci skutečně zaplatili!

Přečalounění 2ks kožených křesel – 28 605kč

Zde bylo vcelku jednoduché zadání. Přečalounit dvě kožená křesla. Výplně i rámy byly v naprostém pořádku a nevyžadovali žádné zásahy. Zákazníkem byla vybrána kvalitní kůže Prince. Konečná cena vč. kůže byla 28 605kč vč. DPH tedy 14 303kč za jedno křeslo. Protože je kůže dražší a složitěji se s ní pracuje, tak kdyby zákazník v tomto případě zvolil místo kůže látku, byla by konečná cena okolo 21 000kč za obě křesla tedy okolo  10 500kč za jedno křeslo. Jak je vidět, tak například v tomto případě by byla cena i levnější než v tabulce.

Přečalounění křesla a 3ks taburetů – 17 800kč

Zákazník si přál přečalounit svoje oblíbené křesílko a k němu tři taburety. V tomto případě se však nejednalo o pouhé přečalounění ale i výměnu výplní a kompletní přebroušení a přelakování dřevěných částí. I v tomto případě zákazník zvolil dražší látku. Celková cena zakázky tedy v tomto případě byla 17 800kč vč. DPH.

Přečalounění rohové sedačky 198x143cm a dvou křesel – 47 800kč

V tomto případě se jednalo pouze o přečalounění rohové sedačky a dvou křesílek. Zákazník zvolil kvalitní látku z průměrné cenové kategorie. Celková cena této zakázky byla 47 800kč vč. DPH.

Zde prosím co nejpodrobněji popište Vaší poptávku. Fotografie můžete případně zaslat na info@sofadesign.cz