Český výrobce nábytku

S tradicí od roku 1992

VYROBENÉHO NÁBYTKU

12885

KLIENTŮ

2623

LET NA TRHU

20

Náš příběh

Jsme českým výrobcem čalouněného sedacího nábytku na zakázku. Nabízíme různé druhy nábytku k sezení: ušáky, křesla, židle, taburety a chaise longues, pohovky/trojsedy, dvojsedy, rohové sestavy i lavice. Do některých stylů lze zabudovat rozkládací mechanismus pro příležitostné nebo trvalé spaní. Z výše uvedených kolekcí je možné si vybrat nábytek vhodný pro klasický, moderní i nadčasový interiér. Nabídku našich produktů si můžete prohlédnout v sekci Produkty.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Berte ji jako inspiraci. Naše společnost již spoustu let spolupracuje s řadou významných designerských studií a architektlů a proto Vám nabízíme možnost výroby nábytku na míru podle náčrtku, fotografie nebo popisu. Více se o této možnosti dočtete v sekci Nábytek na míru.

Máte doma kvalitní nebo starožitný nábytek a potřebuje přečalounit? Podívejte se do sekce Přečalounění nábytku, kde se dozvíte více o našich službách.

Naše dlouhodobé zkušenosti se zakázkovou výrobou uplatňujeme při spolupráci s architekty, designéry či hotely a náš retro nábytek byl využit i do některých českých zámků a vládních institucí, viz. reference. Díky tento zkušenostem Vám pomůžeme sestavit Nábytek na míru přesně podle Vaších představ.